تعطیلات - اتاق جدید آرتینا به روایت تصویر

از اواسط هفته گذشته که آرتینا متوجه شد سه روز تعطیلی هست واسه آخر هفته برنامه ریزی کرد که حسابی با کیانا بازی کنه و چهارشنبه کیانا گلی رو دعوت کرد و روز خوبی رو با هم گذروندن. هوس تولد بازی کرده بودن و ما هم کیک بزرگ تو خونه نداشتیم ولی خدا رو شکر به یک کیک کوچیک قناعت کردن. قرار بود بریم پارک. بهشون گفتم بچه ها آماده بشبد بریم پارک. با خوشحالی رفتن که آماده بشن، روسری سرشون کرده بودن و رژ لب و سایه زده بودند، قیافه هاشون دیدنی بود، گفتم اینجوری میاین، گفتند: آره آخه ما داریم مامان بازی میکنیم و الآن مامان هستیم و نمیشه بی روسری بیایم. خلاصه همونطوری رفتیم پارک.
پنج شنبه هم آرتینا رفت خونه کیانا و اونجا هم خیلی بهش خوش گذشته بود و نیاز عزیز هم بچه ها رو برده بود پارک و اونجا خاک بازی هم کرده بودند. آرتینا هم که عاشق خاک بازیه. وقتی رفتم دنبالش، نیاز گفت بچه ها حمام هستند اینقدر کثیف شده بودند که رفتند حمام، ظاهرا تو حمام هم کلی بازی کردند و به آرتینا خیلی خوش گذشته بود.

آرتینا: مامانی بیا امروز غروب از خونه تا رفاه بریم اسکوتر سواری
من: خیلی زیاده
آرتینا: ای تنبل خانم اگه هر روز از این کارها میکردی ار قلنبه هات کم میشد و لاغر میشدی.

/ 28 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا مامان بردیا

آفرین به مامان کوچولو ها که اینقد با حجابن[قهقهه][قهقهه][قهقهه] چقدر دخترا ناز بازی میکنن! اتاقتش شده عین اتاق پرنسسا . راما جون تبریک میگم که اینهمه با سلیقه اید.

هنگامه وسارینا

به به به این خانومای با حجاب[قهقهه]بعد کلی وقت وبلاگ سارینا رو بروز کردم ..خوشحال میشم سربزنی

امید جون

سلام من امید هستم 17 سالمه از مشهد بهتره بگم شما از خوش شانس ترین ها هستید چون میخوام به بزرگترین وبسایت جامع جوانان دعوتتون کنم هرچی شما لازم داشته باشید حتی شده برای یکبار به ما سر بزنید و نظرتونو بدید که فقط امید ما به نظرات شماست به امید زمانی که تمام همشهریان و تمام ایران با هم همصدا شویم نظر یادتون نره www . Omida2 . vcp . ir Omida2@yahoo.com خیلی خوشگله دخترتون البته اگه ناراحت نشین!

دریا

خدا حفظش کنه این دخترک رو. هر وقت میام اینجا کلی انرژی مثبت میگیرم.

شارلوت

سلام دوست عزیز خوشحال می شوم از بلاگ ما نیز دیدن فرمائید[گل] charlotteiran.blogfa.com

بردیاخیلی باهالی

پریسا سنتوری

09191206613 دوستت دارم[قلب]

مامی سارا

سلام ,اسم دختر من هم آرتیناست, چه دختر خوشگلی دارین , خوشحال می شم به وبلاگ من سر بزنید